ozviat

vorood

   مزیت این سایت برای کاربران ایجاد سهولت میباشد بدین صورت که هر کانال با هر موضوعی را که بخواهند میتوانند در دسته بندی های انجام شده رفته و کلی کانال مرتبط با کانال مد نظر خود را مشاهده کنند.

  علاوه بر آن، این سایت به مدیران تلگرام این امکان را می دهد که با ثبت کانال بتوانند کانال خود را در معرض دید کاربران اینترنتی قرار دهند و علاوه بر آن با قرار گرفتن این کانال در کنار کانالهایی که از نظر محتوا و زمینه فعالیت با آن قرابت دارند میتوانند کاربرانی را که به دنبال کانالی با موضوع خاص و مرتبط با موضوع این کانال میگردند را جذب نمایند که این خود یک نوع تبلیغات به حساب می آید.

  یکی دیگر از نکته های مهم این سایت برقراری ارتباط بین مدیران کانالها و افرادی که قصد تبلیغ در کانالهای تلگرامی را دارند میباشد. بدین صورت که ما با مدیران کانالها در ارتباط هستیم و تبلیغ دهندگان با تعیین تعداد کانالهایی که قصد تبلیغ در آن را دارند آگهی خود را در اختیار ما قرار می دهند. و ما پس از انجام هماهنگی های لازم با مدیران کانالها آگهی ها را در اختیار آنها قرا می دهیم و به این ترتیب فرایند بازاریابی اینترنتی (social marketing) به آسانی و با سرعت انجام میشود.

  هدف ما تنها تسهیل انجام فعالیت های مرتبط با  شبکه های اجتماعی (تلگرام) می باشد.

   

   

   

  برقرای ارتباط بین آگهی دهنده و مدیران کانال ها کار  چندان آسانی نیست و دردسر های مخصوص خود را دارد. برای سهولت در برقراری این ارتباط احتیاج به یک واسطه می باشد.

  این واسطه باید  گستره ی وسیعی از این کانال ها و گروه ها را در بر بگیرد که بهترین رابط  "وب سایت ها"هستند.

  وب سایت ها می توانند با پوشش طیف وسیعی از کانال ها و قرار دادن آنها در دسترس آگهی دهندگان به هر چه سریع و آسان شدن این فرایند کمک کنند.  

   

   

   

  امروزه با پیشرفت فناوری و گسترش شبکه های اجتماعی،روش نوینی برای تبلیغات با عنوان "social marketing " پدید آمده است. 

   شرایط به گونه شده است که عرضه کنندگان کالا یا خدمات برای بازاریابی خود به این شبکه های اجتماعی روی می آورند.

  بهترین گزینه برای این نوع تبلیغات،"تلگرام" می باشد.این به دلیل محبوبیت بیشتر آن در میان کاربران می باشد.

  تبلیغات این چنینی در تلگرام می تواند در قالب یک پیام در گروه ها یا کانال های تلگرامی مختلف قرار گیرد.

   

   

  هدف ما در این سایت در دسترس قرار دادن هزاران کانال تلگرامی در زمینه های گوناگون، در اختیار کاربران می باشد.

  شما کاربران تلگرامی می توانید به راحتی هر چه تمام تر و تنها با چند کلیک به هر کانالی که  مد نظرتان هست دسترسی پیدا کرده و از آن کانال استفاده نمایید.

  مزیت این سایت طبقه بندی کانال ها در گروه های مجزا است که خود، سرعت یافتن کانال مد نظر کاربر را تا حد زیادی افزایش می دهد.

   

  © 2015 mohammad . All Rights Reserved. Designed By M.Yektaiee